search
REKLAMA
News

Premiera pierwszego zwiastuna KSIĘCIA W NOWYM JORKU 2

Weronika Lipińska

22 grudnia 2020

REKLAMA

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun Księcia w Nowym Jorku 2, kontynuacji kultowej komedii z 1988 roku z Eddym Murphym w roli Akeema, księcia królestwa Zamundy.

W pierwszym filmie książę odwiedził Amerykę w poszukiwaniu odpowiedniej kandydatki na księżniczkę. Po ponad 30 latach Akeem ma zostać królem, jednak pozbawionym spadkobiercy. Jego ojciec wyznaje mu na łożu śmierci, że wie o istnieniu jego potomka mieszkającego gdzieś w Queens w Nowym Jorku. Przyszły król decyduje się na kolejną wyprawę do Ameryki w poszukiwaniu swojego zaginionego syna. Pomimo wyraźnego sprzeciwu, ponownie towarzyszy mu wierny przyjaciel i doradca, Semmi (Arsenio Hall). W teaserze możemy zobaczyć całą galerię dobrze znanych i kochanych postaci z oryginalnego Księcia w Nowym Jorku i ponownie w wiele z nich wcielają się też Murphy i Hall – np. wesoła ekipa wiecznie przesiadująca w zakładzie barbarskim i nie szczędzącą Akeemowi i Semmiemu dowcipnych docinek. Pojawią się też inne znane twarze w występach gościnnych, np. Leslie Jones i Wesley Snipes.

Książę w Nowym Jorku 2 to produkcja Amazon Studios i film ma trafić do serwisu streamingowego Amazon Prime Videos 5 marca przyszłego roku. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun.

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA