search
REKLAMA
News

Netflix pokazał dwie strony ze scenariusza drugiego sezonu WIEDŹMINA

Łukasz Budnik

22 grudnia 2020

REKLAMA

Dziś udostępnialiśmy u nas kolejny materiał promocyjny z Wiedźmina, mianowicie kompilację różnych wersji językowych słynnego utworu Grosza daj Wiedźminowi. To nie jedyna gratka dla fanów, jaka pojawiła się dziś w sieci. Na oficjalnym profilu Netflixa znaleźć można dwie strony scenariusza drugiego sezonu Wiedźmina, który właśnie powstaje w Wielkiej Brytanii.

W kolejnych odcinkach serialu Geralt, przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, zabierze Ciri w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna,  a więc do swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu będą walczyć o dominację, Geralt stanie przed zadaniem uchronienia dziewczyny przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

Poniżej dwie wspomniane strony ze scenariusza:

Przypomnijmy, że w drugim sezonie – oprócz powracających bohaterów pierwszego sezonu – zobaczymy m.in Kristofera Hivju (Gra o tron).  Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu), Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9), Yasena Atoura (Young Wallander), Agnes Bjorn (Potwór), Paula Bulliona (Peaky Blinders) oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA