search
REKLAMA
News

Prace nad THE BATMAN znów RUSZYŁY [AKTUALIZACJA]

Filip Pęziński

4 września 2020

REKLAMA

Poniższe doniesienia okazały się fake newsem.

Wczoraj informowaliśmy, że Robert Pattinson został pozytywnie zdiagnozowany na obecność koronawirusa, co doprowadziło do zawieszenia prac nad The Batman. Z wczorajszej wiadomości wynikało, że ekipa wróci na plan najwcześniej za dwa tygodnie, kiedy Pattinson przejdzie obowiązkową kwarantannę. Okazuje się jednak, że Matt Reeves chce wrócić na plan bez głównej gwiazdy widowiska.

Jak informuje Daily Mail, reżyser filmu jest zdeterminowany, by pod nieobecność Pattinsona zarejestrować jak najwięcej materiału z udziałem innych aktorów oraz sfilmować te sceny, w których w roli Batmana będzie mógł wystąpić dubler. Póki co przedstawiciele Warner Bros. odmówili komentarza w sprawie.

Matt Reeves zdradził, że póki co udało mu się nakręcić dopiero 1/4 filmu. Filmu zapowiedziana jest na październik przyszłego roku. W tym momencie trudno wyrokować, czy dojdzie do kolejnego już jej przesunięcia.

Oprócz Pattinsona na ekranie zobaczyć mamy w The Batman m.in. Colina Farrella, Zoë KravitzPaula DanoJeffreya Wrighta oraz Andy’ego Serkisa, Johna Turturro i Petera Sarsgaarda. Film ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera.

 

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA