search
REKLAMA
News

Powstanie nowa część filmu TYLER RAKE: OCALENIE

Łukasz Budnik

5 maja 2020

REKLAMA

Tyler Rake: Ocalenie (oryginalnie Extraction), film akcji z Chrisem Hemsworthem w roli głównej, okazał się jednym z największych przebojów Netflixa – obejrzało go już ponad 90 milionów użytkowników serwisu. Spektakularny sukces już teraz popchnął twórców do rozpoczęcia prac nad nową odsłoną serii.

“Deadline”poinformowało, że Joe Russo – producent i scenarzysta części pierwszej, a przy okazji jeden z twórcaów między innymi Avengers: Wojny bez granic oraz Avengers: Końca gry – podpisał już umowę na mocy której napisze scenariusz kolejnej odsłony. Nie wiadomo jednak, czy historia będzie prequelem, czy sequelem.

Podpisałem już kontrakt i napiszę “Extraction 2”. Na tym etapie rozmawiamy o tym, co możemy opowiedzieć w kolejnej historii. Jeszcze nie zdecydowaliśmy czy skupi się ona na przyszłości, czy przeszłości. Zostawiliśmy otwarte zakończenie, które zakończyło film znakiem zapytania.

Nie wiadomo też jeszcze, czy na ekranie ponownie zobaczymy Hemswortha i czy reżyserią zajmie się Sam Hargrave, choć Russo zdaje się być nastawiony pozytywnie w przypadku tego drugiego. Jeśli chodzi o Hemswortha, twórca planuje mu pokazać ukończony scenariusz, a wtedy zostaną podjęte kolejne decyzje.

Jak podobał wam się Tyler Rake: Ocalenie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA