search
REKLAMA
News

NICOLAS CAGE jako JOE EXOTIC w fabularnym serialu o KRÓLU TYGRYSÓW

Łukasz Budnik

4 maja 2020

Sitges InternationaFantastic Film Festival Sitges Barcelona Spain 06 Oct 2018
REKLAMA

20 marca do biblioteki Netflixa trafił dokumentalny serial Król tygrysów, opowiadający o środowisku hodowców dzikich kotów i występujących w nim przestępstw. Tytułowy król tygrysów to Joe Exotic, były właściciel ogrodu zoologicznego, który prowadził internetowy reality show i urządzał pokazy z tygrysami i innymi zwierzętami. “Variety” poinformowało, że powstanie fabularny serial o tej postaci, a Exotica zagra Nicolas Cage.

Dla Cage’a będzie to pierwsza telewizyjna rola w karierze. Aktor (jak zwykle) ma napięty terminarz – pojawi się też w filmie The Unbearable Weight of Massive Talent, w którym z kolei zagra samego siebie. Twórcą serialu o Exoticu będzie Dan Lagana, który pracował już przy American Vandal. Fabuła składającej się z ośmiu odcinków produkcji będzie oparta na artykule Leifa Reigstada, zatytułowanym “Joe Exotic: A Dark Journey Into the World of a Man Gone Wild” i skupi się na tym, w jaki sposób Exotic stworzył swoją personę i zatracił się w niej.

Tiger King

Króla tygrysów w ciągu pierwszych dziesięciu dni obejrzały na Netfliksie ponad 34 miliony osób. Byliście wśród nich? Czekacie na fabularyzowaną wersję tej historii? Dajcie znać!

Fotka główna: TVLine

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA