search
REKLAMA
News

Powstanie filmowa wersja NIEUSTRASZONEGO

Łukasz Budnik

7 sierpnia 2020

REKLAMA

Nieustraszony to kultowy amerykański serial Glena A. Larsona  z Davidem Hasselhoffem w roli głównej, emitowany pierwotnie w latach 1982-1986 (w Polsce od 1995 roku). Cztery sezony, na które złożyło się 90 odcinków, opowiadały o perypetiach Michaela Knighta, członka Foundation for Law And Government, który rozwiązuje kryminalne sprawy przy pomocy auta wyposażonego w sztuczną inteligencję. 

W produkcję filmu ma być zaangażowany James Wan (ObecnośćAquaman) i jego producencka firma Atomic Monster, która nawiąże współpracę ze Spyglass Media Group. Scenariusz napisze T.J. Fixman, twórca skryptów do gier komputerowych, w tym Ratchet and Clank. Nie wiadomo jeszcze, kto zajmie się reżyserią.

Póki co nie ogłoszono także obsady, zatem nie wiadomo, czy Hasselhoff ponownie wcieli się w Knighta. Akcja ma być jednak osadzona w czasach współczesnych, przy jednoczesnym zachowaniu “anty-systemowego” tonu oryginału. Nieustraszony doczekał się już kilku spin-offów, rebootu i filmów telewizyjnych. Czekamy na więcej informacji.

Oglądaliście Nieustraszonego?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA