search
REKLAMA
News

POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI od FUNKO. Nowa gra planszowa na podstawie kultowego science fiction

Łukasz Budnik

30 maja 2020

REKLAMA

Jesteście fanami gier planszowych? Z okazji przypadającej w tym roku 35. rocznicy premiery Powrotu do przyszłości, kultowego science fiction w reżyserii Roberta Zemeckisa, Prospero Hall (będący własnością Funko) wydaje nową grę planszową opartą na filmie, zatytułowaną “Back to the Future: Back in time”.

Tak grę opisuje producent:

Członkowie rodziny McFly powoli znikają ze zdjęcia… Jest rok 1955, a ty utknąłeś w czasowym paradoksie wraz z Biffem, Lorraine, George’em i doktorem Brownem! Współpracuj, aby poruszać się po Hill Valley i przygotować DeLoreana, unikaj Biffa i jego bandy, pomóż George’owi i Lorraine zakochać się w sobie i rozpędź DeLoreana do 88 mil na godzinę – tak, aby zdążyć przed uderzeniem pioruna w wieżę zegarową, co wyśle cię do przyszłości!

 

Uczestnicy gry muszą ze sobą współpracować, aby zebrać elementy potrzebne do uruchomienia DeLoreana, wcielając się w postaci znane z filmu – Marty’ego, Browna, Jennifer i psa Einsteina. Zamówienia na grę można składać na portalu Amazon – cena wynosi 29,99 dolarów. Premiera zapowiedziana została na 20 czerwca. Na tę chwilę nie wiadomo nic o polskim wydaniu.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA