search
REKLAMA
News

Potencjalny wyciek z planu filmu SPIDER-MAN: BEZ DROGI DO DOMU. Obecność Andrew Garfielda potwierdzona?

“Spider-Man: Bez drogi do domu” trafi do kin 17 grudnia.

Łukasz Budnik

10 września 2021

REKLAMA

W zeszłym miesiącu Sony Pictures opublikowało pierwszą zapowiedź filmu Spider-Man: Bez drogi do domu, kolejnej odsłony perypetii superbohatera granego przez Toma Hollanda. Fani domagali się tego od miesięcy, zwłaszcza biorąc pod uwagę krążące doniesienia o tym, że w filmie pojawi się multiwersum; przełożyło się to na wyniki oglądalności trailera, który w ciągu 24 godzin obejrzało rekordowe 355,5 miliona widzów.

Przypomnijmy, że widowisku Peter Parker zmierzy się z konsekwencjami wydarzenia z końcówki Spider-Mana: Daleko od domu, w której Mysterio zdradził jego tożsamość całemu światu. O pomoc poprosi Doktora Strange’a. W ramach multiwersum Alfred Molina znów wcieli się w Doktora Octopusa (jego pojawienie się w trailerze wywołało ogromny szum w sieci), a Jamie Foxx w Electro – gdy wieści o ich castingu trafiły do sieci, rozpoczęły lawinę plotek o tym, że w filmie zagrają także Tobey Maguire i Andrew Garfield jako poprzednie inkarnacje superbohatera. Na ten moment nie mamy oficjalnego potwierdzenia tych doniesień, choć niedługo po premierze zwiastuna do sieci trafiło zdjęcie niskiej jakości rzekomo przedstawiające Garfielda i Maguire’a na planie.

Teraz do sieci trafił filmik w HD, który według źródła został zrealizowany właśnie podczas prac nad Bez drogi do domu. Trzysekundowe nagranie (bez dźwięku) wywołało poruszenie w sieci. Widzowie uznają, że wygląda ono na prawdziwe, czemu dowodzi nie tylko fakt, że Garfield porusza klatką piersiową podczas mówienia, lecz także to, że w obu częściach Niesamowitego Spider-Mana nosił inne fryzury i nie miał zarostu. Fani dopatrują się też rąk po lewej stronie kadru, które mają należeć do Tobeya Maguire’a. Są i sceptycy, którzy twierdzą, że to dobrej jakości deepfake.

Pod filmikiem prezentujemy także pojedynczy kadr – pamiętajcie, że nagranie może zostać w każdej chwili zdjęte z YouTube’a.

Sam Garfield już dwukrotnie stanowczo zaprzeczał, że bierze udział w filmie – ostatni raz zaledwie kilka dni temu.

Spider-Manie: Bez drogi do domu oficjalnie występują między innymi Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Alfred Molina, Jamie Foxx, Jacob Batalon oraz Marisa Tomei. Reżyseruje Jon Watts. Premiera 17 grudnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA