search
REKLAMA
News

Pierwsze zdjęcia z komedii gangsterskiej NIE CUDZOŁÓŻ I NIE KRADNIJ. W obsadzie Julia Wieniawa

“Nie cudzołóż i nie kradnij” trafi na ekrany w 2022 roku.

Łukasz Budnik

15 października 2021

REKLAMA

Trwają prace nad komedią gangsterską Nie cudzołóż i nie kradnij. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia promocyjne wraz z opisem fabuły od dystrybutora Mowi Serwis. Film będzie debiutem reżyserskim Mariusza Kuczewskiego, scenarzysty Underdoga oraz Listów do M. 

W opisie dystrybutora czytamy:

“Nigdy nie zostawiaj faceta samego w domu. Jeśli spodziewasz się, że po czułym pożegnaniu, on wsunie kapcie i usiądzie z książką pod kocem, ostro się zawiedziesz. Takiej okazji nie przegapia Patryk, który odpina przysłowiowe „wrotki”, gdy jego żona Renata wyjeżdża na kilka dni. Kobieta nie pozostaje mu jednak dłużna, bo sama grzeszy bez skrupułów. Bardzo lubi pieniądze, a jeszcze bardziej Jurka – wspólnika swojego męża. Patryk natomiast miłosną pustkę wypełnia towarzystwem Sandry, dzięki której zawiera niefortunne znajomości z gangsterem Alfim i mafijnymi cynglami – Fastrygą i Krupnikiem. Choć na pierwszy rzut oka wyglądają oni jak głupi i głupszy, gdy pewna ważna przesyłka trafia do złego adresata, potrafią skutecznie pociągnąć za spust. Do tego postrzelonego towarzystwa dołącza ksiądz Mariusz, a wtedy zbiorowe rozgrzeszenie staje się najbardziej pożądanym towarem w mieście.”

Kuczewski stwierdził, że celem twórców jest stworzyć film, który będzie dla widzów doskonałą rozrywką, lecz także skłoni ich do refleksji. W obsadzie produkcji znaleźli się Julia Wieniawa, Mateusz Banasiuk, Aleksandra Popławska, Cezary Pazura, Bartek Firlet i Sebastian Stankiewicz.

Premiera została zaplanowana na 2022 rok.

fot. Jarosław Barański

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA