search
REKLAMA
News

Bohaterowie czwartego sezonu STRANGER THINGS na nowych zdjęciach promocyjnych

Nowe odcinki “Stranger Things” trafią na Netfliksa 27 maja.

Łukasz Budnik

23 marca 2022

stranger things 8
REKLAMA

Zbliża się premiera czwartego, przedostatniego sezonu Stranger Things. Kolejne odcinki zostaną pokazane w dwóch częściach – pierwsza zadebiutuje 27 maja, a  druga – 1 lipca. Do sieci trafiły zdjęcia promocyjne, na których widzimy zarówno powracających, jak i nowych bohaterów.

Akcja czwartego sezonu rozpocznie się pół roku po finale poprzedniego, w którym bohaterowie stoczyli bitwę w centrum handlowym Starcourt. Bohaterowie są rozdzieleni, a ponadto zmagają się z trudnościami licealnego życia. Tymczasem na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie i tajemnica, której rozwiązanie może położyć kres horrorowi dotykającemu bohaterów. Twórcy serialu, bracia Duffer, zapowiedzieli, że bohaterowie to już nastolatkowie, a oni tworząc czwarty sezon inspirowali się m.in. Koszmarem z ulicy Wiązów. W nowych odcinkach zobaczymy zresztą Roberta Englunda, który zapisał się w historii kina rolą Freddy’ego Kruegera.

Poniżej zdjęcia:

stranger things 15

stranger things 14

stranger things 13

stranger things 12

stranger things 11

stranger things 10

stranger things 9

stranger things 8

stranger things 7

stranger things 6

stranger things 3

stranger things 4

stranger things 1

W czwartym sezonie do swoich ról powrócą David Harbour, Winona Ryder, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Maya Hawke, Priah Ferguson i Cara Buono. Pojawią się też nowi bohaterowie, w których wcielili się Amybeth McNulty, Myles Truitt, Regina Ting Chen oraz Grace Van Dien. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA