search
REKLAMA
News

Nowe zdjęcia promocyjne z filmu MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA Patryka Vegi

“Miłość, seks & pandemia” powstawało podczas lockdownu.

Łukasz Budnik

27 stycznia 2022

miłość seks glowne
REKLAMA

Zbliża się premiera nowego filmu Patryka Vegi, produkcji pt. Miłość, seks & pandemia. O filmie głośno było już na etapie produkcji – kontrowersyjny reżyser kręcił go w czasie lockdownu. Do sieci trafiły nowe zdjęcia promocyjne.

W oficjalnym opisie filmu czytamy:

“Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na którego potrzeby postanawia pójść z Johnnym do łóżka. Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.”

miłość seks 8

miłość seks 7

miłość seks 6

miłość seks 5

miłość seks 4

miłość seks 3

miłość seks 1

miłość seks 2

Film trafi na ekrany 4 lutego 2022. W obsadzie znaleźli się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha, Zofia Zborowska-Wrona, Sebastian Dela, Michał Czernecki, Dawid Czupryński, Weronika Lesiak, Leonardo Marques i Wojciech Sikora. Dystrybuuje Kino Świat.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA