search
REKLAMA
News

Netflix pokazał zwiastun finałowych odcinków 4. sezonu STRANGER THINGS

“Stranger Things” powróci 1 lipca.

Łukasz Budnik

21 czerwca 2022

st
REKLAMA

1 lipca odbędzie się premiera finałowych odcinków czwartego, przedostatniego sezonu Stranger Things. Do sieci trafił ich zwiastun. 

Przypomnijmy, że w czwartym sezonie na horyzoncie pojawiło się nowe zagrożenie i tajemnica w postaci Vecny – kolejnego monstrum z innego wymiaru. To z nim mierzą się bohaterowie, którzy pozostali w Hawkins – inne grupy przebywają w Kalifornii oraz na Kamczatce. Zakończenie pierwszej części przyniosło rewelacje na temat Vecny. Kolejne perypetie bohaterów pokazane zostaną w dwóch odcinkach, z których pierwszy potrwa 85 minut, a drugi aż 139 minut.

Poniżej zwiastun:

Nowe odcinki Stranger Things spotkały się z wielkim zainteresowaniem widzów. W ciągu pierwszego weekendu czwarty sezon osiągnął 286,79 milionów godzin wyświetlania, co jest rekordem wśród anglojęzycznych produkcji na Netfliksie .

W czwartym sezonie do swoich ról powrócili David Harbour, Winona Ryder, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Maya Hawke, Priah Ferguson i Cara Buono. Pojawili się też nowi bohaterowie, w których wcielili się Amybeth McNulty, Myles Truitt, Regina Ting Chen oraz Grace Van Dien. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA