search
REKLAMA
News

KRISTEN STEWART przypadkiem uderzyła Chrisa Hemswortha na planie filmu. Aktor mówi o swojej reakcji

Chris Hemsworth zagrał u boku Stewart w 2012 roku.

Łukasz Budnik

21 czerwca 2022

Snow White and the Huntsman
REKLAMA

Dziesięć lat temu zadebiutował film Królewna Śnieżka i Łowca, w którym tytułowe role zagrali Kristen Stewart i Chris Hemsworth. Aktor udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiadał o swojej karierze. Przy okazji wspomnianego filmu, podzielił się anegdotą z planu. 

Okazuje się, że podczas realizacji jednej ze scen akcji, Stewart – która miała zamarkować cios – naprawdę uderzyła Hemswortha w twarz. Spytany o to, czy wybaczył jej to niefortunne zdarzenie, Hemsworth odparł:

Tak, bardziej zmartwiłem się tym, że nie kontynuowała ujęcia. Uderzyła mnie i od razu zaczęła przepraszać. Ja stwierdziłem, że to byłoby idealne, najbardziej realistyczne ujęcie. Myślę, że przejęła się bardziej niż ja.

Hemsworth dodał, że jego postać z filmu miała beztroską i chaotyczną naturę, dzięki czemu twórcy mogli sobie pozwolić na dużo zabawy przy jej tworzeniu. Film w 2016 roku doczekał się kontynuacji, w której Hemsworth powtórzył rolę; Stewart pojawiła się jedynie w archiwalnym materiale.

Niedawno podobną anegdotą podzielił się Ryan Reynolds, który wyznał, że przypadkiem uderzył na planie Denzela Washingtona – więcej tutaj.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA