search
REKLAMA
News

Netflix ogłosił tytuł trzeciej części serii NA NOŻE. Zobaczymy ją w 2025 roku

Oryginalne “Na noże” debiutowało w 2019.

Łukasz Budnik

25 maja 2024

REKLAMA

Do sieci trafiły pierwsze informacje o trzeciej części serii Na noże, której gwiazdą jest Daniel Craig. Produkcja – podobnie jak część druga, Glass Onion – zadebiutuje na Netflixie.

Netflix po sukcesie oryginalnego Na noż w 2021 roku zapłacił prawie 470 mln dolarów za prawa do kolejnych odsłon. Glass Onion trafiło na platformę w grudniu 2022 roku i też spotkało się z pozytywnym odbiorem. Prace nad trzecią częścią miały wystartować już wcześniej, jednak strajk scenarzystów je opóźnił. Teraz jednak poznaliśmy tytuł filmu i rok premiery.

Trzecia część została zatytułowana Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery i z pewnością opowie o kolejnym morderstwie, którego zagadkę będzie musiał rozwikłać Benoit Blanc. Na ten moment więcej szczegółów nie zostało ujawnionych. Rian Johnson, twórca serii, napisał, że ceni sobie w kryminałach to, jak plastycznym jest gatunkiem i że ekscytuje go odkrywanie tego zakresu.

Dotychczas w dwóch filmach wystąpiły takie gwiazdy, jak m.in. Ana de Armas, Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Don Johnson, Edward Norton, Kate Hudson czy Dave Bautista.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA