search
REKLAMA
News

NEIL PATRICK HARRIS uważał, że tytuł “Jak poznałem waszą matkę” jest okropny. “Kto tak nazywa serial?”

Neil Patrick Harris w “Jak poznałem waszą matkę” zagrał rolę Barneya.

Łukasz Budnik

15 sierpnia 2022

Barney Stinson
REKLAMA

Jedną z głównych postaci sitcomu Jak poznałem waszą matkę był Barney Stinson, w którego wcielał się Neil Patrick Harris. Aktor udzielił nowego wywiadu, w którym opowiedział, jakie odczucia pierwotnie wzbudził u niego tytuł serialu.

W materiale GQ Harris stwierdził:

Dostałem propozycję wzięcia udziału w przesłuchaniu do serialu “Jak poznałem waszą matkę”. Uważałem, że to okropny tytuł, zwłaszcza jeśli masz “Przyjaciół” czy “Three’s Company”, coś, co wygląda dobrze i zwięźle. Spodziewałem się, że powstanie pilot i to wszystko, właśnie z powodu tytułu. Kto nazywa serial “Jak poznałem waszą matkę”? To nawet nie brzmi rytmicznie, jest zbiorem kilku podstawowych słów zebranych w zdanie. To nie tytuł.

Harris opowiedział też o tym, że do przesłuchania podszedł bez nadziei na to, że dostanie rolę, więc się do niego nie przyłożył. Okazało się, że w ten sposób wypadł właśnie tak, jak oczekiwali tego twórcy; pasowało to do charakteru Barneya.

Jak poznałem waszą matkę zadebiutowało w 2005 roku i zakończyło się w 2014 roku po dziesięciu sezonach. Sitcom doczekał się spin-offu Jak poznałam twojego ojca, który w Polsce dostępny jest na platformie Disney+. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA