search
REKLAMA
News

Imponujący praktyczny kostium Predatora na nowych zdjęciach i nagraniu zza kulis PREY

Zobaczcie, jak przedstawiał się kostium Predatora za kulisami “Prey”.

Łukasz Budnik

15 sierpnia 2022

prey kulisy
REKLAMA

Od ponad tygodnia na Disney+ oglądać można Prey, kolejną odsłonę serii Predator zapoczątkowanej filmem z 1987 roku. Główną rolę w filmie zagrała Amber Midthunder, zaś w kosmicznego łowcę wcielił się Dane DiLiegro. Do sieci trafiły nowe materiały zza kulis, na których widzimy praktyczny strój Predatora.

Wrażenie robi filmik zrealizowany na planie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MARVEL (@maratonix_oficial)

Poniżej zaś kolejne zdjęcia z planu:

predator kulisy 11

predator kulisy 10

predator kulisy 9

predator kulisy 8

predator kulisy 7

predator kulisy 6

predator kulisy 5

predator kulisy 4

predator kulisy 3predator kulisy 1

predator kulisy

PREY

Jeszcze przed premierą filmu reżyser Dan Trachtenberg zapowiadał, że w swoim dziele chciał poprawić element w postaci wyglądu kosmity.

Chciałem, żeby ta wersja Predatora była bardziej dzika, okrutna i zwierzęca, poczynając od ruchów, a kończąc na sylwetce i projekcie. Planowaliśmy poprawić ten element, który nieco zawodził w poprzednich odsłonach. Chciałem z jednej strony wyeksponować nasz strój, bo podoba mi się ten projekt, ale też upewnić się, że nie ogranicza nas praktyczny kostium operowany od środka przez człowieka. Oglądając poprzednie “Predatory” odnosiłem wrażenie, jakbym patrzył na profesjonalnego wrestlera. Czułem, że to prawdziwa osoba w kostiumie i nigdy nie przekonało mnie, że to stwór z kosmosu.

Naszą recenzję Prey przeczytacie tutaj.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA