search
REKLAMA
News

Napięta atmosfera na planie THE BATMAN? Robert Pattinson jest ponoć zmęczony rolą

Łukasz Budnik

1 stycznia 2021

the batman
REKLAMA

Trwa realizacja The Batman. Premiera widowiska zapowiedziana jest aktualnie na 4 marca 2022 roku. Główną rolę w filmie gra Robert Pattinson, a jego reżyserem jest Matt Reeves. Według informacji uzyskanych przez dziennik The Sun, atmosfera na planie widowiska staje się coraz bardziej napięta. 

Według źródeł The Sun, realizacja The Batman jest trudnym i męczącym procesem dla Pattinsona, który sporo czasu spędza w kostiumie Batmana, dużym i niezbyt wygodnym. Tymczasem Reeves to perfekcjonista, który zarządza nawet 50 dubli, ponieważ irytuje go najmniejszy detal i nieraz “nie wie, kiedy przestać”. Wobec tego na planie dochodzi do sytuacji konfliktowych, także wśród pozostałych członków ekipy. W związku z tym, że Pattinson miał wcześniej koronawirusa, Reeves jest też ponoć bardzo wyczulony na tym punkcie. Nie pomaga także fakt, że na twórcach ciąży niemała presja ze strony studia, które chciałoby, aby The Batman spodobał się widzom na tyle, by rozpocząć nową franczyzę. Przypomnijmy, że ostatnim solowym filmem o Batmanie był Mroczny Rycerz powstaje z 2012 roku, który z kolei zamykał bardzo popularną trylogię autorstwa Christophera Nolana.

Oprócz Pattinsona, na ekranie zobaczyć mamy w The Batman m.in. Zoe Kravitz, Colina Farrella, Paula DanoJeffreya Wrighta, Andy’ego Serkisa, Johna Turturro i Petera Sarsgaarda. Film ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA