search
REKLAMA
News

Millie Bobby Brown i Henry Cavill promują ENOLĘ HOLMES 2 i rozwiązują “największe zagadki świata”

“Enola Holmes 2” zadebiutuje 4 listopada.

Łukasz Budnik

27 października 2022

cavill brown
REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Enola Holmes 2, w którym rolę siostry Sherlocka powtarza Millie Bobby Brown, zaś jego samego gra Henry Cavill. Do sieci trafił nowy materiał promocyjny, w którym para aktorów próbuje rozwikłać “największe zagadki świata”.

Czy na świecie jest więcej drzwi, czy kół? Co było pierwsze, jajko czy kura? Czy drapacze chmur to wielkie zamki z piasku? Zobaczcie, jakie pomysły przychodzą Brown i Cavillowi:

W zapowiedzi filmu czytamy:

Po rozwiązaniu pierwszej sprawy Enola Homes (Millie Bobby Brown) idzie w ślady swojego słynnego brata Sherlocka (Henry Cavill) i otwiera własną agencję… by szybko przekonać się, że życie kobiety detektywa to nie bułka z masłem. Akceptując surowe realia dorosłości, postanawia zamknąć swój biznes, gdy nagle zjawia się sprzedawczyni zapałek bez grosza przy duszy i daje jej pierwsze zlecenie z prawdziwego zdarzenia. Pragnie znaleźć swoją siostrę, lecz sprawa okazuje się o wiele bardziej zagmatwana i rzuca Enolę w nieznane rejony — od niepokojących londyńskich fabryk przez kolorowe sale koncertowe po najwyższe kręgi społeczne, nie wspominając o słynnym domu pod Baker Street 221B. Wpadłszy w sidła złowrogiego spisku, Enola musi zwrócić się o pomoc do dawnych przyjaciół — w tym samego Sherlocka — by rozwikłać tajemnicę. Gra toczy się dalej!

W pozostałych rolach: Louis Partridge, Adeel Akhtar, David Thewlis, Susan Wokoma i Sharon Duncan-Brewster.

Premierę wyznaczono na 4 listopada.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA