search
REKLAMA
News

MATTHEW PERRY przeprosił za kontrowersyjne komentarze na temat Keanu Reevesa. “Mój błąd”

Matthew Perry wzbudził wczoraj kontrowersje za sprawą fragmentów jego książki.

Łukasz Budnik

27 października 2022

perry reeves 1
REKLAMA

Z okazji zbliżającej się premiery książki Matthew Perry’ego pt. Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz
do sieci trafiły wczoraj fragmenty, w których Perry wspomina o Keanu Reevesie. Uwagi aktora wzbudziły konsternację fanów.

Przypomnijmy, że pisząc o zmarłych Riverze Phoenixie Perry napisał tam następujące zdanie: “Dlaczego tak wyjątkowe umysły jak River Phoenix i Heath Ledger umarły, a Keanu Reeves wciąż jest z nami?”. W innym fragmencie wspomniał z kolei o swojej reakcji na wieść o śmierci Chrisa Farleya: “Zrobiłem pięścią dziurę w garderobie Jennifer Aniston, gdy się dowiedziałem. Keanu Reeves wciąż jest na tym świecie”.

Cytaty te rozeszły się po sieci i wzbudziły reakcję także gwiazd (m.in. Lyndy Carter i Rachel Zegler), na co zareagował Perry, przesyłając serwisowi “Deadline” następujące oświadczenie:

Tak naprawdę jestem dużym fanem Keanu. Wybrałem przypadkowe nazwisko, mój błąd. Przepraszam. Powinienem był użyć własnego nazwiska.

perry 1

Książka Perry’ego zadebiutuje w Polsce 9 listopada.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA