search
REKLAMA
News

Zobaczcie, jak DANIEL CRAIG tańczy w reklamie polskiej wódki. Spot wyreżyserował Taika Waititi

Daniel Craig i Waititi pracowali nad spotem latem.

Łukasz Budnik

10 listopada 2022

REKLAMA

Jeszcze w tym roku ma zadebiutować kontynuacja filmu Na noże, w której ponownie wystąpi Daniel Craig. Aktor, który w zeszłym roku pożegnał się z rolą Jamesa Bonda, latem tego roku przebywał w Paryżu, gdzie kręcił reklamę polskiej wódki Belvedere. Teraz możemy zobaczyć efekt końcowy.

Za kamerą reklamy stanął Taika Waititi, którego film Thor: Miłość i grom miał premierę w lipcu. To nie pierwsza reklama w dorobku nowozelandzkiego reżysera – twórca ma ich na koncie już kilkanaście, a pierwszą zrealizował w 2008 roku. W karierze kręcił spoty promujące m.in. Samsunga, Old Spice czy Coca-Colę.

Reklamę z Craigiem zobaczycie poniżej. Choreografię ułożył JaQuel Knight, a utwór w tle napisali Rita Ora (prywatnie partnerka Waititiego) oraz raper Giggs.

Wódka Belvedere była obecna także w kampanii promocyjnej Spectre – przedostatniego Bonda z Craigiem w roli głównej. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA