search
REKLAMA
News

ZACK SNYDER nagrał wiadomość dla Henry’ego Cavilla. “Jesteś najlepszym Supermanem”

Zack Snyder zareagował na wieść, że Cavill wraca do roli Supermana.

Łukasz Budnik

27 października 2022

cavill snyder
REKLAMA

Kilka dni temu Henry Cavill pochwalił się oficjalnie, że wraca do roli Supermana. Wiadomość aktora pojawiła się kilka dni po tym, serwis “The Hollywood Reporter” opublikował nowy raport, w którym czytaliśmy o planowanych projektach ze stajni DC, wśród nich o nowym filmie o przygodach Supermana.

Przypomnijmy, że z wieści wynikało, że stojący na czele Warner Bros. Discovery David Zaslav oraz Michael De Luca i Pam Abdy z Warner Bros. Pictures chcieliby, aby Cavill powtórzył rolę superbohatera w kolejnym solowym filmie, określanym teraz jako Człowiek ze stali 2. Producentem projektu ma być Charles Roven, a aktualnie trwają poszukiwania scenarzystów. Cavill był ostatnio gościem Josha Horowitza, gdzie opowiedział o swoich odczuciach dotyczących powrotu do roli. Nie mógł mówić o szczegółach, ale zapowiedział, że Superman będzie “niezwykle radosny”, a możliwość ponownego założenia kostiumu Supermana była jednym z najlepszych momentów jego karierze.

Podczas nagrania wyświetlono też wiadomość od Zacka Snydera, z którym Cavill pracował przy Człowieku ze staliBatman v Superman: Świcie sprawiedliwości oraz Lidze Sprawiedliwości. Reżyser zadał Cavillowi pytanie na temat realizacji filmu z 2013 roku i dodał:

Nie mogę się doczekać ponownej współpracy z tobą. Jesteś oczywiście najlepszym Supermanem w historii.

Na ten moment nie wiadomo, kto zajmie się reżyserią kolejnego filmu o Supermanie, choć fani Snydera już teraz głośno mówią o tym, że chcieliby jego powrotu na to stanowisko.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA