search
REKLAMA
News

Marvel zmienia plany. ARMOR WARS nie będzie serialem, lecz filmem pełnometrażowym

“Armor Wars” planowano pierwotnie jako sześcioodcinkowy serial.

Łukasz Budnik

30 września 2022

war machine
REKLAMA

Jednym z zapowiedzianych projektów Marvela jest Armor Wars, produkcja poświęcona postaci Jamesa Rhodesa (Don Cheadle), znanego też jako War Machine. Armor Wars w 2020 roku zostało zapowiedziane jako sześcioodcinkowy serial i jeszcze w ten sposób mówiono o nim podczas tegorocznego D23 Expo, okazuje się jednak, że Marvel zmienił zdanie – produkcja będzie filmem pełnometrażowym.

Fabuła Armor Wars ma toczyć się już po wydarzeniach z serialu Secret Invasion i opowiadać o tym, jak technologia Tony’ego Starka dostaje się w niepowołane ręce, na co musi zareagować War Machine. Według “The Hollywood Reporter“, Marvel uznał, że historię tę lepiej przedstawić w formie filmu niż z podziałem na odcinki. Scenariuszem – zgodnie z wcześniejszymi planami – zajmie się Yassir Lester, a Cheadle pozostał na pokładzie jako odtwórca głównej roli. Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie ruszą prace nad filmem i kiedy pojawi się on na ekranach kin.

war machine

To kolejna wieść o zmianach w Marvelu w ostatnich dniach – niedawno dowiedzieliśmy się, że widowisko Blade straciło reżysera na kilka tygodni przed rozpoczęciem prac na planie.

Cheadle gra w MCU od 2010 roku, gdy pojawił się w Iron Manie 2, zastępując Terrence’a Howarda w roli Rhodesa.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA