search
REKLAMA
News

Marvel chce, aby Harrison Ford zagrał w THUNDERBOLTS? Krążą plotki o tym, jaką rolę miałby przejąć

W sieci pojawiła się nowa plotka na temat Harrisona Forda w “Thunderbolts”.

Łukasz Budnik

30 września 2022

ford thunderbolts
REKLAMA

26 lipca 2024 roku zadebiutuje Thunderbolts – finałowy film 5. fazy MCU, który opowie o kolejnej drużynie uniwersum, tym razem składającej się z antybohaterów. Podczas D23 Expo poznaliśmy członków obsady widowiska, o którym opowiedział przy okazji prezes Marvel Studios – Kevin Feige.

W Thunderbolts do swoich ról z poprzednich filmów MCU powrócą Julia Louis Dreyfuss jako Allegra, David Harbour jako Red Guardian, Hannah John Kamen jako Ghost (widzieliśmy ją w drugiej części Ant-Mana), Wyatt Russell jako US Agent, Olga Kurylenko jako Taskmaster, Florence Pugh jako Yelena Belova oraz Sebastian Stan jako Bucky Barnes, znany też jako Zimowy żołnierz.

Do sieci trafiła tymczasem nowa plotka na temat obsady filmu. Według Jeffa Sneidera, byłego dziennikarza “Variety” i “Collider”, producenci chcieli lub chcą, aby w widowisku pojawił się Harrison Ford, który miałby przejąć po zmarłym Williamie Hurtcie rolę generała Rossa. Sneider pisze:

Choć osoby z Marvela zaprzeczają, że został na ten moment obsadzony w filmie, różne źródła wskazują, że Harrison Ford albo był, albo wciąż jest pierwszym wyborem do wcielenia się w samego generała w “Thunderbolts”. Nie wiadomo, czy już odmówił…

W podcaście Hot Mic Sneider mówił z kolei o tym, że według jednego ze źródeł Marvel nie tylko obsadził już Forda, lecz także planował ogłosić jego casting podczas D23. Kathleen Kennedy z Lucasfilm zaapelowała jednak, by tego nie robili, aby nie odciągać uwagi od występu aktora w piątej części Indiany Jonesa.

Pamiętając, że powyższe to jedynie niepotwierdzone doniesienia, czekamy na oficjalne informacje. William Hurt, którego ewentualnie zastąpiłby Ford, grał Rossa od 2008 roku.

Film reżyseruje Jack Schrier. Prace na planie mają ruszyć w przyszłym roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA