search
REKLAMA
News

Kyle MacLachlan, Sheryl Lee i inne gwiazdy TWIN PEAKS razem na nowym zdjęciu. “Cenny moment”

Ostatni raz “Twin Peaks” gościło na naszych ekranach w 2017 roku.

Łukasz Budnik

24 października 2022

twin peaks obsada 1
REKLAMA

Miasteczko Twin Peaks do dziś pozostaje jednym z najsłynniejszych seriali w historii telewizji. Oryginalnie emitowany w latach 1990-1991, w 2017 doczekał się trzeciego sezonu, w którym powróciła większość pierwotnej obsady. 

Teraz do sieci trafiło zdjęcie, na którym mamy okazję zobaczyć niektórych aktorów z Twin Peaks ponownie razem. Spotkali się oni przy okazji wydarzenia Spooky Empire. Na zdjęciu opublikowanym przez Mädchen Amick (serialowa Shelly Johnson) są obecni: Dana Ashbrook (Bobby Briggs), Sherilyn Fenn (Audrey Horne), Kyle MacLachlan (Dale Cooper), Sheryl Lee (Laura Palmer) oraz Kimmy Robertson (Lucy Moran). Wszyscy pojawili się w trzech sezonach serialu Davida Lyncha. Fotkę podpisaną przez Amick jako “cenny moment z wieloletnimi przyjaciółmi” zobaczycie poniżej:

twin peaks obsaa

Na ten moment nie wiadomo, czy Twin Peaks powróci jeszcze na ekrany, choć już w 2018 roku Lynch nie wykluczał opcji powrotu do tego formatu. Także Kyle MacLachlan zapowiadał, że w razie czego byłby gotowy znów wcielić się w rolę Dale’a Coopera. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA