search
REKLAMA
News

Marvel pokazał pierwsze fragmenty ETERNALS. Poznaliśmy tytuły sequeli CZARNEJ PANTERY i KAPITAN MARVEL

Łukasz Budnik

3 maja 2021

REKLAMA

Gdyby nie pandemia, już w zeszłym roku do kin trafiłoby nowe widowisko Marvela – Eternals. Pierwotnie film miał wejść na ekrany na początku listopada 2019, lecz na tę chwilę jego premiera przesunięta jest o rok i zaplanowana na 5.11.2021. Marvel pokazał spot promocyjny reklamujący produkcje, które w kolejnych miesiącach i latach wejdą do kin – przy okazji zobaczyliśmy pierwsze fragmenty widowiska. 

Przypomnijmy, że Eternals to reżyserowana przez Chloe Zhao (laureatka Oscara za Nomadland) ekranizacja przygód przedwiecznych kosmitów o boskich mocach. Fabuła ma rozpocząć się po wydarzeniach z Avengers: Końca gry, gdy niespodziewana tragedia zmusi tytułową grupę do wyjścia z cienia i zjednoczenia się w walce z Dewiantami – starym wrogiem ludzkości. Postaci, które zostaną wprowadzone  w Eternals to Makkari (Lauren Ridloff), Kingo (Kumail Nanjiani), Thena (Angelina Jolie), Gilgamesh (Don Lee), Ikaris (Richard Madden), Sersi (Gemma Chan), Phastos (Brian Tyree Henry), Ajak (Salma Hayek), Druig (Barry Keoghan), oraz Sprite (Lia McHugh). W obsadzie filmu jest także Kit Harington.

Przy okazji spotu poznaliśmy też tytuły kontynuacji Czarnej Pantery oraz Kapitan Marvel. Ta pierwsza będzie nazywać się Black Panther: Wakanda Forever, z kolei następne przygody bohaterki Brie Larson – The Marvels. Przypomnijmy, że w sequelu pojawią się także Ms. Marvel (w tej roli Iman Vellani) oraz Monica Rambeau (Teyonah Parris). Zajawkę zobaczycie poniżej:

Przypomnijmy, które filmy MCU mają potwierdzone daty premier:

  • Czarna Wdowa – 9 lipca 2021 roku
  • The Eternals 5 listopada 2021 roku
  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3 września 2021 roku,
  • Spider-Man: No Way Home  17 grudnia 2021 roku,
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness 25 marca 2022 roku,
  • Thor: Love and Thunder 6 maja 2022 roku

Na który czekacie najbardziej?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA