search
REKLAMA
News

MARGOT ROBBIE jako Harley Quinn na zdjęciu z planu THE SUICIDE SQUAD Jamesa Gunna

Łukasz Budnik

13 lutego 2020

REKLAMA

Margot Robbie możemy aktualnie oglądać na ekranach kin w Ptakach Nocy, gdzie po raz drugi w karierze wciela się w Harley Quinn. Aktorka pracuje aktualnie nad kolejnym filmem, w którym zagra tę słynną postać – The Suicide Squad w reżyserii Jamesa Gunna. 

Do sieci trafiło zdjęcie z planu, na którym widać Robbie w towarzystwie reżysera. Od razu da się zauważyć, że jej wizerunek będzie odbiegać od tego znanego z Legionu samobójców Davida Ayera oraz Ptaków Nocy. Harley odziana jest w czerwień, a ponadto ma włosy koloru czarnego, czerwonego i białego. Poza zdjęciem, na Twitterze pojawił się też krótki filmik zza kulis realizacji jednej ze scen.

Robbie wypowiedziała się ostatnio na temat roli Harley w filmie Gunna:

W “The Suicide Squad” mamy okazję zobaczyć inną stronę Harley. To ciekawe. Wciąż spotykamy ją w różnych punktach życia, tak jakby mijały kolejne lata. Oczywiście filmy te nie są bezpośrednio połączone, ale jako aktor potrafię nadać im pewną chronologię. To frajda zobaczyć, jaka była kiedy była z Panem J i jaka jest po ich zerwaniu, a także, jaka będzie za kilka lat. Uwielbiam widzieć różne etapy jej życia.

Premiera The Suicide Squad zaplanowana została na 2021 rok. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA