search
REKLAMA
Znalezione w sieci

MARGOT ROBBIE jako HARLEY QUINN na nowych grafikach z THE SUICIDE SQUAD

Łukasz Budnik

15 marca 2021

harley 1 e1615809169651
REKLAMA

Na 6 sierpnia tego roku zaplanowana jest premiera The Suicide Squad Jamesa Gunna, widowiska będącego quasi-sequelem nie najlepiej przyjętej produkcji z 2016 (nie jest to ani do końca kontynuacja, ani reboot). W filmie występują m.in. Margot Robbie, Nathan Fillion, Joel Kinnaman, Jai Courtney, Michael Rooker, Pom Klementieff, Jennifer Holland, Idris Elba i Sean Gunn. 

W filmie Gunna postaci takie, jak  Bloodsport, Peacemaker, Kapitan Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin i Harley Quinn dołączą do drużyny Task Force X i wylądują na wyspie, na której będą musieli zniszczyć nazistowskie więzienie i laboratorium, gdzie przeprowadzano eksperymenty. Towarzyszyć im będzie Rick Flag. Do sieci trafiły właśnie nowe grafiki z Harley Quinn, w którą po raz kolejny wciela się oczywiście Robbie. Ilustracje pochodzą prawdopodobnie z koszulek stworzonych w ramach promocji filmu.

Z wypowiedzi aktorów oraz samego Gunna, który jest także autorem scenariusza, wynika, że twórca dostał przy tworzeniu mnóstwo swobody i mógł wprowadzić w życie swoje szalone pomysły.

Czekacie na nową wersję Legionu samobójców?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA