search
REKLAMA
News

MAISIE WILLIAMS była rozczarowana “Spider-Manem: Bez drogi do domu”. “Czegoś zabrakło”

Maisie Williams wyraziła swoją opinię o hicie Sony i Marvela.

Łukasz Budnik

23 października 2022

williams spider man
REKLAMA

Uwaga, poniżej spoilery dotyczące Spider-Mana: Bez drogi do domu.

Spider-Man: Bez drogi do domu po premierze zyskał przechylne opinie większości widzów i krytyków, jak również okazał się wielkim sukcesem finansowym (na koncie ma 1,9 miliarda dolarów). Nie wszystkim przypadł jednak do gustu – ostatnio rozczarowaniem określiła go Maisie Williams, którą znamy głównie jako Aryę z Gry o tron.

W programie Frank Film Club, zapytana o filmowe rozczarowanie roku, Williams powiedziała:

Nowy “Spider-Man”. Nie “Daleko od domu”. Wszystkie te tytuły są podobne. Ten nie był moim ulubionym. Był tam Benedict Cumberbatch jako Doktor Strange i wszyscy trzej Spider-Mani. Myślę, że byli tak podekscytowani zwerbowaniem ich wszystkich, że zabrakło tam trochę duszy. Podoba mi się ta nowa wersja i obejrzę kolejną, ale było to trochę rozczarowujące. (…) Do tej pory byłam zaangażowana w losy bohaterów i podobała mi się podróż, jaka odbywała się w każdym filmie, ale tu czegoś zabrakło.

@frankfilmclub sorry not sorry #filmtok #podcastclips #filmrecommendation #movietok #spidermannowayhome ♬ original sound – Frank Film Club

Williams dodała jeszcze, że scena śmierci cioci May zupełnie nie wpłynęła na jej emocje. Przyznała jednak, że być może ona sama zmieniła się jako widz.

W tym roku Williams można było oglądać w serialu Pistol.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA