search
REKLAMA
News

LAURA DERN, JEFF GOLDBLUM i SAM NEILL na zdjęciu z planu JURASSIC WORLD: DOMINION

Łukasz Budnik

23 września 2020

park jurajski
REKLAMA

6 lipca ekipa filmu Jurassic World: Dominion wróciła na plan nadchodzącego widowiska. Zdjęcia realizowane są w Wielkiej Brytanii, a studio przeznaczyło 5 mln dolarów na dodatkowe środki bezpieczeństwa. W głównych rolach ponownie pojawią się Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, lecz w filmie zobaczymy także głównych bohaterów oryginalnego filmu Stevena Spielberga.

Do swoich ról powrócą tym samym Sam Neill, Jeff Goldblum oraz Laura Dern. Jakiś czas temu Neill zdradził, że cała trójka spędzi na planie kilka miesięcy i będzie mieć dużą rolę do odegrania. Film tym samym może być podsumowaniem obu trylogii. Do mediów społecznościowych trafiło zdjęcie trójki aktorów, którzy na planie filmu zachęcają do wzięcia udziału w zbliżających się wyborach prezydenckich w USA.

Film reżyseruje Colin Trevorrow, który ma na koncie także Jurassic World z 2015 roku. Premiera zaplanowana jest aktualnie na 11 czerwca 2021 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem wszystkich dotychczasowych odsłon serii – TUTAJ.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA