search
REKLAMA
News

Lance Reddick opowiada o miłym geście KEANU REEVESA na planie JOHNA WICKA 4. “Rozpłaczę się”

Keanu Reeves powróci jako John Wick w maju 2022 roku.

Łukasz Budnik

15 grudnia 2021

reddick
REKLAMA

Keanu Reeves ma reputację jednego z najmilszych aktorów w Hollywood. Do sieci wielokrotnie trafiały opowieści o jego sympatycznych gestach, dobrym kontakcie z fanami czy skromnym życiu, jakie prowadzi. Przykładowo, przy realizacji sequeli Matrixa aktor zrezygnował z ustalonego w kontrakcie procenta od zarobków filmu i polecił, aby pieniądze te (38 milionów dolarów) przekazać na rzecz ekipy od efektów specjalnych. Mało tego – podarował wówczas motocykl każdemu z kaskaderów. Z kolei po zakończeniu realizacji Johna Wicka 4 dał członkom ekipy Rolexy z dedykacją.

O kolejnym miłym geście na planie czwartej części Wicka opowiedział Lance Reddick, który gra Charona, dozorcę w hotelu Continental, gdzie zatrzymują się płatni zabójcy. Podczas pierwszego dnia pracy Reddicka na planie nowej odsłony Wicka, Reeves miał wolne – były to jego urodziny. Mimo to aktor pojawił się na planie wraz ze swoją partnerką, która powiedziała, że gdy spytała Reevesa, co chciałby robić w urodziny, odpowiedział jej, że chce zobaczyć Lance’a. Przyniósł ze sobą upominek. Reddick opowiada:

Nigdy wcześniej tego nie zrobił, ale napisał mi list, w którym dziękował, ile wniosłem do mojej postaci. Chciał mi dać tę kartkę. Nigdy tego nie zapomnę. Zaraz się rozpłaczę.

john wick keanu reeves

Zdjęcia do czwartej części Johna Wicka zakończyły się w październiku. Premiera zaplanowana jest na 27 maja 2022 roku.

Keanu Reeves już 22 grudnia powróci jako Neo w filmie Matrix Zmartwychwstania.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA