search
REKLAMA
News

KEANU REEVES dał kaskaderom z JOHNA WICKA 4 “najlepszy prezent na zakończenie zdjęć”

Keanu Reeves ma reputację jednego z najmilszych aktorów w Hollywood.

Łukasz Budnik

28 października 2021

REKLAMA

Keanu Reeves ma reputację jednego z najmilszych aktorów w Hollywood. Do sieci wielokrotnie trafiały opowieści o jego sympatycznych gestach, dobrym kontakcie z fanami czy skromnym życiu, jakie prowadzi pomimo posiadania dużego majątku. Przykładowo, przy realizacji sequeli Matrixa aktor zrezygnował z ustalonego w kontrakcie procenta od zarobków filmu i polecił, aby pieniądze te przekazać na rzecz ekipy od efektów specjalnych. Później okazało się, że było to 38 milionów dolarów. Mało tego – podarował wówczas motocykl każdemu z kaskaderów.

Mijają lata, a Reeves nadal w równym stopniu jest wdzięczny swoim współpracownikom. Przy okazji końca prac nad Johnem Wickiem 4, aktor podarował czteroosobowej ekipie kaskaderów (Bruce Concepcion, Jeremy Marinas, Dave Camarillo, Li Qiang) coś, co Marinas nazwał jednym z najlepszych prezentów na zakończenie zdjęć – Rolexy z grawerem. Jak czytamy w magazynie People:

Na każdym zegarku była wygrawerowana wiadomość do każdego z kaskaderów. Marinas pokazał zegarki na swoich Instagram Stories (…) i wyjawił, że na jego zegarku znajduje się napis “The John Wick Five” wraz z wiadomością “Jeremy Thank you Keanu JW4 2021”.

Premiera Johna Wicka 4 zaplanowana jest aktualnie na 27 maja 2022 roku. W przygotowaniu jest też miniserial The Continental opowiadający o młodości Winstona, właściciela tytułowego hotelu, w którym mogą zatrzymywać się płatni zabójcy.

Ostatnia dotąd część Johna Wicka trafiła na ekrany w 2019 roku i zarobiła 327 milionów dolarów na całym świecie. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA