search
REKLAMA
News

Kultowe trio z JURASSIC PARK z kluczową rolą w JURASSIC WORLD: DOMINION

Weronika Lipińska

25 września 2020

REKLAMA

Kiedy ogłoszono pojawienie się dra Iana Malcolma, dra Alana Granta i dr Ellie Sattler w kolejnej prehistorycznej przygodzie, wielu podejrzewało, że będą to jedynie przelotne epizody podobne do udziału dra Malcolma w Upadłym królestwie. Jednak reżyser Colin Trevorrow zapewnia, że angaż  Jeffa Goldbluma, Sama Neilla i Laury Dern do ponownego wcielenia się w ich kultowe role pełni dla fabuły ważniejszą funkcję, niż się spodziewamy.

Szczegóły udziału trójki doktorów w historii póki co pozostają tajemnicą. Jednak przy Jurassic World: Upadłym królestwie kończącym się z kilkoma różnymi gatunkami dinozaurów wypuszczonymi wolno na świat jest prawdopodobne, że w najnowszej odsłonie franczyzy zastaniemy dra Malcolma (Jeff Goldblum), dra Granta (Sam Neill) i dr Sattler (Laura Dern) u boku Chrisa Pratta i Bryce Dallas usiłujących powstrzymać prehistoryczne bestie przed opanowaniem Ziemi. Tak sam reżyser skomentował sprawę:

To na realizację tego filmu czekałem od samego początku, ostatnie dwa filmy sprowadzają się do niego. To wszystko naprawdę było częścią większej historii i planu. Myślę, że ludzie mogą nie doceniać znaczenia postaci Laury Dern, Sama Neilla i Jeffa Goldbluma w tym filmie. Ten element – możliwość wzięcia tych ukochanych postaci sprzed prawie 30 lat i obserwowania, jak wchodzą ze sobą w interakcje w kontekście świata, którego tak naprawdę nigdy wcześniej nie mogliśmy zobaczyć i doświadczyć, jest dla mnie bardzo ekscytujące.

Produkcja Jurassic World: Dominion niedawno ruszyła ponownie po koniecznej przerwie wynikającej z pandemii. Premiera jest zapowiedziana na 11 czerwca 2021 roku.

Czekacie na ten film? 

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA