search
REKLAMA
News

Atak żołnierzy na nowym zdjęciu z planu sequeli AVATARA

Łukasz Budnik

25 września 2020

06
REKLAMA

Trwają prace na planie sequeli Avatara. Ekipa pod wodzą Jamesa Camerona realizuje materiał w Nowej Zelandii, dokąd powróciła po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Producent filmu, Jon Landau, podzielił się na Instagramie kolejnymi zakulisowymi zdjęciami.

Na pierwszej fotografii widzimy kaskadera Steve’a Browna oraz reżysera drugiej części ekipy, Garretta Warrena. Na drugiej zaś mamy okazję przyjrzeć się tworzeniu sceny z udziałem ludzkich żołnierzy strzelających do nieznanego celu. Fotografie zobaczycie poniżej:

https://www.instagram.com/p/CFfLRKrn1pm/?utm_source=ig_embed

Zapowiedziano, że w pierwszym sequelu skupimy się na rodzinie Jake’a i Neytiri i ich podróży przez Pandorę.

To historia rodziny Sullych i tego, co się robi aby utrzymać rodzinę razem. Jake i Neytiri mają w tym filmie rodzinę i są zmuszeni opuścić swój dom oraz eksplorować inne regiony Pandory, włączając w to przebywanie na oraz w wodzie.

James Cameron pracuje jednocześnie nad drugą i trzecią częścią Avatara. W lipcu Disney poinformował, że przekłada premierę Avatara 2 na 16 grudnia 2022 roku. Pierwotnie widowisko Jamesa Camerona miało trafić na ekrany już w tym roku, później zostało jednak przełożone na 2021. Choć Cameron wznowił już prace na planie, studio postanowiło nie ryzykować i raz jeszcze zrobić roszady. Reżyser napisał oświadczenie, w którym wyraził żal z powodu sytuacji. O rok zostały też przesunięte kolejne sequele.

Aktualizacja: Cameron potwierdził, że zakończyły się zdjęcia do pierwszego z sequeli.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA