search
REKLAMA
News

Kto wyreżyseruje VENOMA 2? ANDY SERKIS jednym z kandydatów

Łukasz Budnik

27 lipca 2019

REKLAMA

Wiemy już, że Venom 2 na pewno powstanie, a rolę główną ponownie zagra Tom Hardy. Kwestią otwartą pozostaje, kto zasiądzie na reżyserskim stołku kontynuacji kasowego hitu (ponad 850 milionów dolarów zarobków).

Wygląda na to, że do Venoma nie wróci autor części pierwszej, Ruben Fleischer (w tym roku zobaczymy Zombieland 2 tego reżysera). Jak podają zagraniczne media, jednym z kandydatów studia Sony jest Andy Serkis, doskonale znany ze swoich dokonań w zakresie motion capture (Gollum, Ceasar, King Kong to tylko jedne z przykładów). Serkis ma już doświadczenie w reżyserii – jest autorem netfliksowej wersji Księgi dżungli pt. Mowgli: Legenda dżungli oraz Pełni życia z Andrew Garfieldem. Pracował też po drugiej stronie kamery podczas realizacji trylogii Hobbit.

Serkis i przedstawiciele Sony spotykali się w celu omówienia szczegółów, ale twórca nie jest jedynym kandydatem na liście. Mówi się też o udziale Travisa Knighta (Bumblebee) oraz Ruperta Waytta (Geneza planety małp).

Premiera Venoma 2 (wciąż nie znamy oficjalnego tytułu) prawdopodobnie zaplanowana została na październik przyszłego roku. Zdjęcia mają ruszyć jesienią.

Kogo wy widzielibyście na stanowisku reżysera tego filmu?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA