search
REKLAMA
News

Bohaterowie składają hołd Iron Manowi w USUNIĘTEJ SCENIE z AVENGERS: KOŃCA GRY!

Filip Pęziński

26 lipca 2019

REKLAMA

Marvel Studios nie zatrzymuje się w promowaniu swojego tegorocznego hitu i na kilka dni przed premierą Avengers: Końca gry w dystrybucji cyfrowej udostępnia w sieci jedną z usuniętych scen filmu! Jest to rozszerzony fragment finału produkcji, podczas którego zobaczyć możemy bohaterów filmu składających hołd zmarłemu Tony’emu Starkowi. 

W Stanach Zjednoczonych Avengers: Koniec gry trafi do cyfrowej dystrybucji już 30 lipca, a 13 sierpnia pojawi się na fizycznych nośnikach 4K UHD, Blu-ray i DVD. W Polsce jego premiera wyznaczona została na 4 września, a w ofercie dostępne będą edycje Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

Jak podoba Wam się zaprezentowany materiał? Nie uważacie, że wypada lepiej niż fragment z Hulkiem, którym studio próbowało zachęcić fanów do wizyty w kinie na rozszerzonej wersji filmu?

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA