search
REKLAMA
News

Nowe zdjęcia z planu filmu AQUAMAN AND THE LOST KINGDOM

 Aquaman and the Lost Kingdom trafi na ekrany w grudniu 2022 roku.

Łukasz Budnik

16 października 2021

REKLAMA

Na grudzień 2022 roku zapowiedziano premierę kontynuacji przeboju DC – Aquaman. Prace nad sequelem zatytułowanym Aquaman and the Lost Kingdom rozpoczęto kilka tygodni temu, a odtwórca roli tytułowej, Jason Momoa, pojawił się na planie w połowie lipca. Dziś do sieci trafiły nowe materiały promocyjne, pokazane podczas DC FanDome. Są to zdjęcia z planu i szkice koncepcyjne. 

Oprócz Momoy, w realizowanym w Wielkiej Brytanii sequelu powrócą Amber Heard w roli Mery, Patrick Wilson jako Orm, Yahya Abdul-Mateen II jako Czarna Manta i Dolph Lundgren jako Nerus. Pojawią się też nowe twarze, w tym bohater, w którego wcieli się Pilou Asbaek.

 

Przypomnijmy, że pierwszy Aquaman okazał się dużym przebojem finansowym, zarabiając ponad miliard dolarów przy budżecie około 200 milionów. Przy okazji zapowiedzi kontynuacji kontrowersje wywoływał powrót Amber Heard, której reputacja podupadła ze względu na batalie sądowe z Johnnym Deppem. Widzowie stworzyli nawet petycję, by zwolnić ją z projektu, jednak kilka tygodni temu producent Aquamana stwierdził, że nigdy nie było to brane pod uwagę.

Premiera widowiska zaplanowana jest na 16 grudnia 2022 roku. Na stanowisko reżysera powrócił James Wan.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA