search
REKLAMA
News

Kolejne zdjęcia z TENET Christophera Nolana

Łukasz Budnik

26 maja 2020

REKLAMA

Zaledwie wczoraj pojawiły się okładki magazynu Total Film promujące Tenet, zbliżające się widowisko science fiction od Christophera Nolana, a już dziś do sieci trafiły kolejne fotki promocyjne pochodzące z tego właśnie magazynu. Widzimy na nich grającego główną rolę Johna Davida Washingtona, Elizabeth Debicki oraz samego Nolana. 

Premiera widowiska jest na ten moment planowana na 17 lipca – to rzadki przypadek filmu, który do tej pory nie został przesunięty, choć w opublikowanym niedawno zwiastunie data premiery nie została uwzględniona. Właściciele kin nastawiają się na to, że po ich otwarciu to Tenet przyciągnie widzów. Poniżej nowe fotki:

Warner Bros. przy okazji trailera udostępniło także oficjalny opis filmu:

John David Washington jest nowym Protagonistą w oryginalnym spektaklu science fiction “Tenet” Christophera Nolana. Wyposażony tylko w jedno słowo – Tenet – i walczący o przetrwanie całego świata, Protagonista podróżuje przez świat międzynarodowego szpiegostwa w misji, która rozwinie się w coś wykraczającego poza nas czas. Nie poprzez podróże. Inwersję. Międzynarodowa obsada “Tenet” to także takie nazwiska jak Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy,  Michael Caine i Kenneth Branagh.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA