search
REKLAMA
News

Kolejne głośne nazwisko w MCU. Wieści na temat bonusowej sceny w ETERNALS

“Eternals” trafi do kin 5.11.

Łukasz Budnik

19 października 2021

REKLAMA

Zbliża się kinowa premiera kolejnego widowiska Marvela – Eternals. Pierwotnie film miał wejść na ekrany na początku listopada 2019, lecz na tę chwilę jego premiera jest zaplanowana na 5.11.2021. Tymczasem odbyła się już uroczysta premiera z udziałem aktorów i dziennikarzy, wobec czego do sieci trafiają opinie o widowisku. Jeden z dziennikarzy zdradził też, kto dołączył do MCU w scenie po napisach.

Przypomnijmy, że Eternals to reżyserowana przez Chloe Zhao (laureatka Oscara za Nomadland) ekranizacja przygód przedwiecznych kosmitów o boskich mocach. Fabuła rozpoczyna się po wydarzeniach z Avengers: Końca gry, gdy niespodziewane wydarzenie zmusi tytułową grupę Przedwiecznych do wyjścia z cienia (przebywają na Ziemi od ponad 7000 lat i mają nie ingerować w ludzkie sprawy) i zjednoczenia się w walce z Dewiantami, rasą potworów rządzoną przez Kro.

Według Matta Donnelly’ego, piszącego dla Variety, w bonusowej scenie Eternals pojawia się Harry Styles jako Eros, brat Thanosa. W komiksach bohater ten ma zdolność wywoływania u otaczających go osób uczucia przyjemności i zachwytu, a także umie okiełznać kosmiczną moc; jest przy tym nadludzko silny, umie się porozumiewać w ponad 500 językach i może przebywać w kosmosie, oceanie oraz pod wodą. Dziennikarze nie zdradzili, co dokładnie przedstawia scena z udziałem Stylesa. Same opinie na Twitterze mówią o tym, że Eternals to epickie widowisko, które zachwyca warstwą wizualną i jest odmienne od reszty MCU.

Postaci, które poza tym zostaną wprowadzone  w Eternals to Makkari (Lauren Ridloff), Kingo (Kumail Nanjiani), Thena (Angelina Jolie), Gilgamesh (Don Lee), Ikaris (Richard Madden), Sersi (Gemma Chan), Phastos (Brian Tyree Henry), Ajak (Salma Hayek), Druig (Barry Keoghan), oraz Sprite (Lia McHugh). W obsadzie filmu jest także Kit Harington.

Polska premiera także zaplanowana jest na 5 listopada.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA