search
REKLAMA
News

Patryk Vega pokazał jeszcze jeden zwiastun PITBULLA. “Specjalnie dla kobiet”

Patryk Vega powróci z “Pitbullem” 11 listopada.

Łukasz Budnik

19 października 2021

REKLAMA

Do sieci trafiła kolejna już zapowiedź nowej odsłony serii Pitbull w reżyserii Patryka Vegi, której premiera zapowiedziana jest na 11.11.2021. 

Przypomnijmy, że pierwsza część cyklu była jednocześnie pełnometrażowym debiutem Vegi (równolegle z nią powstał serial). Do Pitbulla Vega wrócił w 2016 roku, kręcąc wówczas dwie odsłony – Nowe porządki oraz Niebezpieczne kobiety. Dwa lata później na ekrany trafił Pitbull. Ostatni pies, wyreżyserowany przez Władysława Pasikowskiego.

Zarys fabuły nowego filmu przedstawia się następująco:

“Kiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia grupy Pershinga – konstruktora bomb i porywacza, stojącego za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całym kraju.  Konfrontacja bandyty i psa przeradza się w regularną wojnę. Od tych wydarzeń mijają lata. Znany z serialu syn Gebelsa, Jarek, który jest studentem informatyki na politechnice, wraz z kolegami znajduje ryzykowny sposób na szybki zarobek i przy wykorzystaniu wiedzy zaczyna dokonywać włamań do willi bogatych ludzi. Pech chce, że którejś nocy wybiera niewłaściwy dom, a Gebels staje przed sytuacją bez wyjścia, w której musi wsadzić własne dziecko do więzienia. Może być policjantem, który aresztuje przestępcę. Albo ojcem, który uratuje dziecko.”

W obsadzie produkcji znaleźli się między innymi Andrzej Grabowski, Przemysław Bluszcz, Sebastian Dela, Tomasz Dedek, Dawid Czupryński, Damian Białas oraz Natan Gołębiewski.

Ostatnim filmem Vegi był Small World, który także zadebiutował w tym roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA