search
REKLAMA
News

Kolejna zapowiedź 2. sezonu serialu LOKI. Lubiany bohater MCU powróci w październiku

“Loki” powróci w październiku.

Łukasz Budnik

5 września 2023

REKLAMA

Do sieci trafiła kolejna zapowiedź nowego sezonu serialu Loki. Produkcja powróci już w przyszłym miesiącu.

W kolejnych odcinkach będziemy śledzić dalszego losy bohatera granego przez Toma Hiddlestona. Lokiemu znów będzie towarzyszyć Mobius grany przez Owena Wilsona. Poza nimi, w obsadzie powrócą Sophia Di Martino jako Lady Loki oraz Gugu Mbatha-Raw jako Renslayer. Dołączy do nich Ke Huy Quan. Z kolei Mbatha-Raw zdradziła, że w nowych odcinkach serial będzie odważniejszy i bardziej surrealny. W opisie czytamy:

Drugi sezon rozpoczyna się po szokującym finale 1. sezonu, w którym Loki  znalazł się w centrum walki o TVA. Wraz z Mobiusem, Hunterem B-15 i zespołem nowych oraz powracających postaci, Loki nawiguje po stale rozszerzającym się i coraz bardziej niebezpiecznym multiwersum w poszukiwaniu Sylvie, sędziny Renslayer, Miss Minutes i prawdy o tym, co to znaczy posiadać wolną wolę oraz szczytny cel.

Zapowiedź zobaczycie poniżej:

Serial powróci 6 października.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA