search
REKLAMA
News

Percy Hynes White zwolniony z drugiego sezonu WEDNESDAY? Nowe plotki na temat aktora

Czy oskarżenia sprawią, że White nie powróci do roli w “Wednesday”?

Łukasz Budnik

5 września 2023

REKLAMA

Po premierze Wednesday to Jenna Ortega stała się największą gwiazdą, ale popularnością cieszyła się cała obsada, w tym Percy Hynes White, który wcielił się w Xaviera. Na początku tego roku aktor także był często przywoływany na Twitterze, choć w negatywnym kontekście.

Przypomnijmy: użytkowniczka posługująca się pseudonimem milkievich rozpoczęła dyskusję o tym, że White podczas pobytu w szkole w Toronto wraz ze znajomymi organizował imprezy, których celem było uprawianie seksu z kobietami po wcześniejszym upiciu ich. Autorka tweetów, jak również inne kobiety, które odezwały się do niej w wiadomości, pisały o tym, że White dopuszczał się napaści seksualnych, a nawet był oskarżany o gwałt lub współudział w nim. Do sieci trafił też filmik, na którym aktor używa rasistowskich określeń. White zabrał głos na ten temat w czerwcu, nazywając sprawę “kampanię dezoinformacji”, a on sam na nagraniach wcielał się w pewną postać. Plotki określił jako fałszywe i pożalił się, że jego rodzina jest nękana.

Choć nie wiadomo oficjalnie, czy Hynes powróci jako Xavier w drugim sezonie Wednesday, najnowsze plotki wskazują to, że jego postać może zostać wypisana z fabuły (co pokryłoby się z wcześniejszymi zapowiedziami o ograniczeniu wątku romantycznego). Doniesieniami podzieliło się Daily Mail, powołując się na źródło, które ma mieć kontakt z rodziną White’a – według autorów tekstu, decyzję o zwolnieniu White’a traktują jako zniewagę i niesprawiedliwe potraktowanie. Netflix twierdzi z kolei, że w związku ze strajkami decyzje nie zostały podjęte.

Percy Hynes White Wednesday

Czekamy na oficjalne informacje. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA