search
REKLAMA
News

Kolejna aktorka rozważana do roli młodej FURIOSY w spin-offie MAD MAXA

Łukasz Budnik

18 maja 2020

REKLAMA

Choć tytułową rolę w filmie Mad Max: Na drodze gniewu zagrał Tom Hardy, prawdziwą gwiazdą okazała się Charlize Theron, która wcieliła się w cesarzową Furiosę. Od kilku lat mówi się, że bohaterka ta ma dostać własny film, a wiadomość tę potwierdził ostatnio George Miller, twórca serii. Reżyser przymierza się do rozpoczęcia zdjęć w przyszłym roku. 

Choć Theron wyrażała chęć powrotu do postaci, w ostatniej rozmowie z “The New York Times” Miller jasno stwierdził, że szuka młodszej kandydatki, jako że film opowie o przeszłości Furiosy. Rozważał opcję odmłodzenia Theron za pomocą CGI, ale uznał, że technologia jeszcze nie stoi na tak dobrym poziomie, by sięgnął po to rozwiązanie. Kto zatem zastąpi Theron? Miller ponoć kontaktował z Anyą Taylor-Joy, jednak dziś “The Hollywood Reporter” poinformowało o innej rozważanej kandydatce – jest to Jodie Comer, znana z takich seriali jak Obsesja Eve oraz Biała księżniczkaNie wiadomo, czy Taylor-Joy miałaby z nią walczyć o rolę, czy zagrać kogoś innego.

Miller miał niedługo rozpocząć prace nad nowym projektem – Three Thousand Years of Longing, jednak ze względu na pandemię produkcja się opóźni. Okaże się, czy Millerowi faktycznie uda się wejść na plan filmu o Furiosie już w przyszłym roku – na tę chwilę twórca sam obserwuje rozwój sytuacji.

Co sądzicie o kandydaturze Comer?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA