search
REKLAMA
News

THE UMBRELLA ACADEMY. Oficjalna zapowiedź drugiego sezonu

Łukasz Budnik

18 maja 2020

The Umbrella Academy Netflix Season Two
REKLAMA

The Umbrella Academy to serial Netflixa oparty na komiksie pod tym samym tytułem. Pierwszy sezon zadebiutował w lutym 2019 roku i spotkał się z przechylnymi recenzjami, zaś w kwietniu tego roku ogłoszono powstanie drugiej serii. Dziś pojawiła się jej pierwsza zapowiedź.

Zawiązanie fabuły przedstawia się następująco: 1 października 1989 roku 43 kobiety na całym świecie zaczynają rodzić, mimo iż żadna z nich nie była wcześniej w ciąży, a siedmioro z urodzonych dzieci zostaje adoptowanych przez miliardera. Sześcioro z nich mężczyzna wykorzystuje do stworzenia drużyny superbohaterów o nazwie The Umbrella Academy, zaś numer Siedem wiedzie normalne życie. Wiele lat później jeden z bohaterów powraca z podróży w przyszłość i informuje o zbliżającym się zagrożeniu. Poniżej materiał zapowiadający serię drugą. Zadebiutuje ona 31 lipca.

https://www.youtube.com/watch?v=QOqzQI-WTIM

W głównych bohaterów pierwszego sezonu wcielili się Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Cameron Britton i Mary J.Blige.

Czekacie na kontynuację?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA