search
REKLAMA
News

KILL BILL 3 z udziałem ZENDAYI? Tego chciałaby aktorka z poprzednich części

Łukasz Budnik

10 lipca 2020

REKLAMA

Wciąż nie wiadomo, jaki projekt wybierze Quentin Tarantino na swój ostatni film. Mówiło się już o tym, że będzie to Star Trek według jego scenariusza, zaś sam reżyser nie wykluczał możliwości nakręcenia horroru, jeśli będzie miał na niego dobry pomysł. Wśród propozycji przewijała się też kontynuacja Kill Bill. Jednym z pomysłów było skupienie się na postaci dorosłej córki Vernity Green, która pragnęłaby zemsty na bohaterce Umy Thurman za zabicie jej matki.

O idei tej rozmawiała z NME Vivica A. Fox, która wcielała się w Vernitę w poprzednich częściach. Aktorka stwierdziła, że jeśli pomysł doszedłby do skutku, a występująca w roli jej córki Ambrosia Kelly nie zamierzała wystąpić w filmie, Tarantino powinien zaangażować do projektu Zendayę. Fox wyraziła nadzieję, że reżyser czekał z realizacją Vol. 3 do momentu aż pojawi się aktorka, która wiekiem pasowałaby do roli osieroconej córki jej Vernity. Gwiazda Euforii, należących do MCU filmów o Spider-Manie oraz nadchodzącej Diuny wydaje jej się idealnym wyborem.

W zeszłym roku reżyser zdradził, że trzeci Kill Bill wciąż jest prawdopodobną opcją i że spotkał się z Umą Thurman aby porozmawiać na ten temat. Co więcej, ma już pomysł na to, jak mogły potoczyć się dalsze losy Panny Młodej i co chciałby zrobić z tą postacią. Tarantino zaznaczył jednak, że do ewentualnej realizacji projektu doszłoby dopiero za kilka lat.

Nie chciałem wymyślać jakiejś niedorzecznej przygody. Ta postać na to nie zasługuje. Panna Młoda walczyła długo i ciężko. Mam pomysł, który mógłby być interesujący, ale jeszcze przez jakiś czas bym się nim nie zajął. Musiałyby minąć przynajmniej trzy lata.

Chcielibyście zobaczyć Kill Bill 3?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA