search
REKLAMA
News

Gwiazda SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH zasugerowała, że bohaterowie wyruszą w kosmos

Łukasz Budnik

10 lipca 2020

REKLAMA

Jeśli pomyśleliście kiedyś, że w serii Szybcy i wściekli brakuje jedynie eksploracji kosmosu, już wkrótce możecie zmienić zdanie. Z powodu pandemii dziewiąta część została przesunięta na kwiecień kolejnego roku, jednak w ramach podcastu Jess Cagle and Julia Cunningham już teraz rozmawiała o niej jedna z gwiazd serii – Ludacris. Jak przekazał “The Hollywood Reporter”, muzyk i aktor zasugerował, że przygody bohaterów będą po części toczyć się w kosmosie.

Jedna z prowadzących podcast, Jess Cunningham, wymieniała sposoby, w jakich seria może przebić to, co dotychczas pokazywano na ekranie – jedną z propozycji było wyruszenie w kosmos. Ludacris powinszował jej intuicji i stwierdził, że miała rację w jednym z elementów. Cunningham stwierdziła, że na pewno chodzi o kosmos, na co aktor zaczął zasłonił usta i zaczął udawać że nie wie, o czym była mowa.

To nie pierwszy raz, gdy poruszany jest temat ewentualnych kosmicznych wątków. Wypowiadał się też o tym scenarzysta Chris Morgan, który nie był przeciwny temu pomysłowi o ile będzie on istotny dla fabuły i stawki.

Premiera dziewiątej części zaplanowana jest na 2.04.2021. Według Ludacrisa, pozwoli to montażystom na dopieszczenie filmu. Czekacie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA