search
REKLAMA
News

KEANU REEVES napisał komiks! Możecie w nim wystąpić

Weronika Lipińska

3 września 2020

keanu reeves brzrkr komis berserker
REKLAMA

Choć 2020 nie rozpieszcza, dla fanów Keanu Reevesa nastał dobry czas. Nie dość, że trwają prace nad Matriksem 4 i Johnem Wickiem 4 oraz już w tym roku będzie miała miejsce premiera gry Cyberpunk 2077 z gościnnym udziałem aktora, to jeszcze zadebiutował jako autor komiksu. 

Projekt nosi tytuł BRZRKR i opowiada o przeklętym półbogu, Berserkerze, który zdaje się być nieśmiertelny i od stuleci przemierzał świat siejąc spustoszenie, ponieważ rzucona na niego klątwa zmusza go do agresji i przemocy. Teraz jednak, po wiekach tułaczki, bohater być może znalazł wreszcie cel i schronienie w ramach pracy dla rządu USA, dla którego toczy bitwy zbyt brutalne i zbyt niebezpieczne dla kogokolwiek innego. W zamian Berserker ma dostać to, czego naprawdę pragnie – prawdę o swojej krwawej egzystencji i o tym, jak ją zakończyć. W komiksie znalazło się nawet miejsce na nawiązanie do memów “smutny Keanu”.

Wydawnictwo BOOM! Studios zorganizowało zbiórkę pieniędzy na projekt na Kickstarterze. W planach jest wypuszczenie BRZRKR’a jako 12-tomowej serii. Uczestniczący zbiórki mają szansę zamówić przedpremierowo 3 pierwsze części. Będą one wysyłane do domów wpłacających zgodnie z datą premiery: we wrześniu przyszłego roku (tom I), kwietniu 2022 (tom II) i wrześniu 2022 (tom III). Kwoty datków wahają się od 50 do 2 499 dolarów. Ci, którzy zdecydują się na najdroższą opcję, poza szeregiem dodatków i unikalną grafiką z podpisem Reevesa, mogą liczyć też na gościnny występ w komiksie! Wasza podobizna pojawi się na kartach komiksu, a imię zostanie umieszczone w jednym z dymków. Nic dziwnego, że przy zakładanych 50 000 dolarów zbiórka już kilkukrotnie przebiła tę kwotę. Fani wpłacają pieniądze, jak szaleni i obecnie BOOM! Studios dysponuje już 245 000 dolarów.

Tutaj możecie wziąć udział w zbiórce. 

REKLAMA