search
REKLAMA
News

JULIA GARNER zagra Madonnę w filmowej biografii? Aktorce zaproponowano już rolę

Madonna jest reżyserką i współscenarzystką projektu.

Łukasz Budnik

8 czerwca 2022

madonna julia garner
REKLAMA

W 2020 roku dowiedzieliśmy się, że Madonna zajmie się reżyserią swojej filmowej biografii, która powstaje dla Universal Pictures. Poznaliśmy aktorkę, której zaproponowano główną rolę – to Julia Garner.

Choć angaż gwiazdy Ozark nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, jej reprezentanci potwierdzili, że jest skłonna przyjąć rolę. Garner walcząc o rolę konkurowała z takimi kandydatkami, jak Florence Pugh, Alexa Demie, Odessa Young, Sydney Sweeney oraz Emma Laird. Kandydatki przejść próby choreografii trwające po 11 godzin, jak również treningi z samą Madonną.

Przypomnijmy, że niezatytułowany jeszcze film napisała sama wokalistka wraz z Erin Cressidą Wilson, a fabuła opowie o życiu Madonny począwszy od jej młodości w nowojorskich slumsach i skończywszy prawdopodobnie na 1990 roku. Madonna tak zapowiadała swój film:

Chcę przenieść na ekran niesamowitą podróż, jaką jest moje życie artystki, muzyka, tancerki i człowieka który chce mieć swoje miejsce w świecie. Istotą filmu zawsze będzie muzyka. Sztuka utrzymała mnie przy życiu. Jest wiele nieznanych i inspirujących do tej pory historii z mojego życia, a kto opowie je lepiej niż ja? To ważne, by przy dzieleniu się moim szalonym życiem obecny był mój głos i wizja.

julia garner

Madonna ma na koncie dwa filmy w jej reżyserii (Mądrość i seks oraz W.E. Królewski romans). Na ekranie pojawiła się m.in. w Evicie – ten występ przyniósł jej Złoty Glob. Do tej pory artystka sprzedała 335 milionów płyt na całym świecie.

Czekacie na biografię Madonny?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA