search
REKLAMA
News

Realizacja filmowej biografii MADONNY z Julią Garner wstrzymana. Miała ją reżyserować sama wokalistka

Madonna zawiesiła realizację swojego filmu.

Łukasz Budnik

25 stycznia 2023

madonna julia garner
REKLAMA

Niemal trzy lata temu do sieci trafiła informacja, że Madonna zajmie się reżyserią swojej filmowej biografii. W zeszłym roku poznaliśmy aktorkę, której zaproponowano główną rolę – to Julia Garner. Z nowych informacji wynika jednak, że nieprędko – o ile w ogóle – zobaczymy Garner jako ekranową Madonnę. 

Jak poinformowało “Variety“, realizacja filmu została zawieszona na czas nieokreślony. Spekulacje na ten temat zaczęły się, gdy w zeszłym tygodniu Madonna ogłosiła trasę koncertową po całym świecie. Według źródeł “Variety”, artystka chce teraz w pełni poświęcić się działalności muzycznej, ale w przyszłości chciałaby dokończyć film na swój temat.

Garner walcząc o rolę konkurowała z takimi kandydatkami, jak Florence Pugh, Alexa Demie, Odessa Young, Sydney Sweeney oraz Emma Laird. Kandydatki przejść próby choreografii trwające po 11 godzin, jak również treningi z samą Madonną. Film napisała sama wokalistka wraz z Erin Cressidą Wilson, a fabuła miała opowiedzieć o życiu Madonny począwszy od jej młodości w nowojorskich slumsach i skończywszy prawdopodobnie na 1990 roku. Madonna tak zapowiadała swój film:

Chcę przenieść na ekran niesamowitą podróż, jaką jest moje życie artystki, muzyka, tancerki i człowieka który chce mieć swoje miejsce w świecie. Istotą filmu zawsze będzie muzyka. Sztuka utrzymała mnie przy życiu. Jest wiele nieznanych i inspirujących do tej pory historii z mojego życia, a kto opowie je lepiej niż ja? To ważne, by przy dzieleniu się moim szalonym życiem obecny był mój głos i wizja.

julia garner

Madonna ma na koncie dwa filmy w jej reżyserii (Mądrość i seks oraz W.E. Królewski romans). Na ekranie pojawiła się m.in. w Evicie – ten występ przyniósł jej Złoty Glob. Do tej pory artystka sprzedała 335 milionów płyt na całym świecie.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA