search
REKLAMA
News

Josh O’Connor i Cailee Spaeny w obsadzie trzeciej części “Na noże”. Są też plotki o innych gwiazdach

Kolejna odsłona “Na noże” ma tytuł “Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery”.

Łukasz Budnik

28 maja 2024

REKLAMA

Do sieci trafiły kolejne nformacje o trzeciej części serii Na noże, której gwiazdą jest Daniel Craig. Produkcja – podobnie jak część druga, Glass Onion – zadebiutuje na Netflixie i będzie mieć tytuł Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery.

“Deadline” poinformowało, że do obsady filmu dołączyli Cailee Spaeny oraz Josh O’Connor. Spaeny znana jest m.in. z tytułowej roli w Priscilii Sofii Coppoli oraz z Civil War Alexa Garlanda, zaś O’Connora mogliśmy niedawno oglądać w Challengers. Wcześniej grał m.in. Karola w trzecim i czwartym sezonie The Crown. W sieci krążą plotki, że rozmowy na temat udziału w filmie prowadzą też Tom Hardy i Lindsay Lohan, choć według dziennikarza Justina Krolla, są to fałszywe doniesienia.

Netflix po sukcesie oryginalnego Na noże w 2021 roku zapłacił prawie 470 mln dolarów za prawa do kolejnych odsłon. Glass Onion trafiło na platformę w grudniu 2022 roku i też spotkało się z pozytywnym odbiorem. Dotychczas w dwóch filmach wystąpiły takie gwiazdy, jak m.in. Ana de Armas, Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Don Johnson, Edward Norton, Kate Hudson czy Dave Bautista.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA