search
REKLAMA
News

JOHN DAVID WASHINGTON komentuje różnicę wieku między nim a ZENDAYĄ w “Malcolmie i Marie”. “Uczę się od niej”

Łukasz Budnik

13 stycznia 2021

REKLAMA

5 lutego na Netfliksie zadebiutuje Malcolm i Marie, nakręcony podczas pandemii film Sama Levinsona, w którym zagrali Zendaya i John David Washington. Z pierwszych opinii możemy wysnuć wniosek, że produkcja będzie istotnym graczem podczas sezonu nagród – oboje aktorów występujących w filmie wymienia się wśród potencjalnych kandydatów do Oscara. 

Washington wciela się w Malcolmie i Marie w filmowca, który wraca ze swoją dziewczyną do domu po premierze jego najnowszego filmu. Gdy wspólnie czekają na pierwsze recenzje, zaczynają rozmawiać na temat swoich poprzednich relacji. Wśród części widzów wątpliwości wzbudził fakt, że Washingtona i Zendayę dzieli 12 lat różnicy (on ma 36, ona 24), a mimo to wcielają się w parę. Aktor odniósł się do tego w wywiadzie z Variety.

Nie martwiło mnie to, ponieważ to kobieta. Widzowie właśnie w tym filmie zobaczą, jak bardzo jest kobieca. Ma w tym biznesie dużo więcej doświadczenia niż ja. Zacząłem siedem lat temu, ona wcześniej, zatem to ja uczę się od niej. Jestem początkujący. Mocno na niej polegałem.

Washington dodał:

Podzieliła się historiami na temat tego, przez co przeszła na przykład na Twitterze. Doceniam jej mądrość i wnikliwość, jeśli chodzi o przemysł filmowy. Podziwiam to. Bardzo mnie ekscytuje, że po premierze filmu ludzie przekonają się, jak dojrzała jest w tej roli. Zarówno Zendaya, jak i Sam są bardzo wszechstronni.

Zendaya w zeszłym roku zdobyła nagrodę Emmy za pierwszoplanową rolę w Euforii, a w tym roku mamy ją zobaczyć w Diunie oraz kolejnym Spider-Manie z kinowego uniwersum Marvela. Z kolei Washington zagrał główną rolę w Tenet Christophera Nolana. Okaże się, czy występy w Malcolmie i Marie rzeczywiście przyniosą obojgu nominację do Oscara.

Czekacie na Malcolma i Marie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA